Meist

Profline AS missiooniks on luua maailmatasemel militaarriideid koostöös lõppkasutajaga.

Ainult koostöös kliendiga saame välja töötada militaar rõivaid ja varustust, mis peavad vastu ka kõige karmimates tingimustes ning pakuvad maksimaalset tuge keerulistest olukorades. 

AS Profline alustas tegevust 1994 aastal AS Klementi koosseisus ametirõiva divisjonina kaubamärgi Profline all. Eesmärgiga laiendada divisjoni tegevust ning suurendada efektiivsust, moodustati 1.septembril 1998. aastal AS Klementi tütarfirma – AS Profline, kes alates 2000.a. sügisest tegutseb sõltumatu ettevõttena.  Algusest peale on AS Profline osalenud erinevatel militaarvaldkonna rõivahangetel. Tootnud oleme rõivaid Eesti Kaitseväele, Politsei- ja Piirivalveametile, Kaitseliidule, Naiskodukaitsele. Lisaks oleme teinud erinevaid arendusi erigruppidele, Kriminaalpolitseile, Kaitseliidule, Maksu- ja Tolliametile.

Alates 2017.a. pakub AS Profline militaarrõivaste kollektsiooni Eesti meestele ja naistele. Oma militaarriiete kollektsiooni loomise ajendiks oli kliendi vajadus – turul puudus korralik Eesti kaitseväe digilaigust militaarrõivas, mis oleks funktsionaalne ja vastaks kõrgendatud nõudmistele kvaliteedi osas. Profline Militaar tootevalikust leiab lisaks militaarriietele ka militaarvarustust (chest-rig, varustusekott, kätemuhv).

Meie tootearendus algab alati probleemist ning enne kui lõpptoode jõuab veebipoodi on toode läbinud põhjalikud testimised Eesti tegevväelaste poolt. Ootame maksimaalset tulemust nii funktsionaalsuses, vastupidavuses kui mugavuses. Ühe toote väljatöötamine võib võtta aega kuni aasta ning iga toote valmimisse panustab vähemalt 15 inimest. Sellel hetkel, kui toode jõuab veebipoodi oleme kindlad, et oleme saavutanud enda jaoks seatud maksimumi. Profline Militaar rõivad toodetakse Eestis tagamaks toodangu kõrge kvaliteedi ning kontrollitud tarned.

Oleme uhked, et meie klient, kelle igapäevane tegevus sõltub kvaliteetsest varustusest, usaldab meid.

Kui sul on idee, mis vajab teostajat, siis kirjuta meile ja teeme ära!

info@profline.ee